Çevre Mühendisliği Bölümü

Günümüzün gerçekten en gözde mesleklerinden olan çevre mühendisliği çalışma alanlar olarak da küresel imkanlar sunmaktadır. Bu nedenle, liseden mezunolan gençlerimizin...

Çevre Mühendisliği Ve Su Kaynakları Yönetimi Bölümü

Günümüzün gerçekten en gözde mesleklerinden olan çevre mühendisliği çalışma alanlar olarak da küresel imkanlar sunmaktadır. Bu nedenle, liseden mezun olan gençlerimizin üniversite sınavlarında tercihleri arasında bulunmaktadır. Üniversite sınavlarının öğrencilerimizi bir zorlamaya soktuğu ve çoğu zaman amaçladıkları bölümlere girmelerinin mümkün olmadığını biliyoruz. Ayrıca, artık küreselleşen dünyada gençlerimizin üniversite eğitimleri ve aslında giderek tüm yaşamlarını ülkemize sınırlamalarının da doğru olmadığını düşünmekteyiz. Kaldı ki bu düşünce günümüzün anne babaları ve gençleri tarafından da benimsenmektedir. Yurtdışında üniversite eğitimi giderek çok daha fazla gencimiz tarafından tercih edilmektedir. Bundan deneyimli kurum Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak katkılarımızın da olduğunu düşünmekteyiz. Avantajlı ve kaliteli eğitim seçeneklerini sunmaktayız.

Çevre Mühendisliği Ve Su Kaynakları Yönetimi Bölümü Rusça 643200 Ruble, 8342 Dolar

Rusya da bulunan Kazan Federal Üniversitesi başarılı fakülteleri ile dikkat çekiyor. Avrupa Üniversiteleri arasında yer alan üniversite aynı zamanda dünya sıralamasında yer alan yüksek eğitim kurumlarından biridir. Ayrıca, çevre mühendisliği eğitimi almak isteyen gençlerimiz için de fakültesinde uluslararası anlamda geçerli bir yüksek eğitim verildiğini belirtelim. Kazan Federal Üniversitesi çevre mühendisliği ve su kaynakları yönetimi bölümü sınav şartı olmadan öğrencilerimizi kabul etmektedir. Henüz lise eğitiminizi tamamlamadan da bilgi almak için öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Lise diplomanızla yani eğitiminizi tamamlamanızla birlikte, diğer başvuru işlemlerinizi yaparak, ülkenin en seçkin üniversitelerinden birinde modern bir kampus ortamında siz de eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Kazan Federal Üniversitesi çevre mühendisliği ve su kaynakları yönetimi Rusça olarak eğitim vermektedir. Eğitim dilinin Rusça olması sizi endişeye sürüklemesin çünkü yaklaşık olarak 10 ay süren hazırlık eğitimi sürecinde bu dili son derece başarılı bir şekilde öğrenme fırsatınız olacak. Üniversite kurulma tarihi 1804 olup ülkenin en eski ikinci üniversitesidir ve bu artık oturmuş bir eğitim sistemi olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle dünya ülkelerinden birçok öğrenci, ekonomik fiyatlarla kaliteli bir eğitim almak için üniversiteyi tercih etmektedir. Kazan Federal Üniversitesi çevre mühendisliği ve su kaynakları yönetimi lisans senelerinde ise, gerçekten son derece modern ve detaylı bir eğitim altyapısını öğrencilerine sunmaktadır. Sınıflar özenle ve az sayıda öğrenciden oluşur, akademik kadro genç, dinamik ve öğrencilerle ilgilenme noktasında son derece yeterlidir.

Elbette, gençlerimiz ve ailelerimiz açısından en önemli detaylardan biri ekonomik durumdur. Bu bölümün size kaliteli bir meslek eğitimini son derece uygun rakamlara sunacağını belirtelim. Kazan Federal Üniversitesi çevre mühendisliği ve su kaynakları yönetimi bölümünde harç ödemeniz, Rus para birimi ile 643200 Ruble ve dolar olarak senelik 8342 Dolar olacaktır. Bu kaliteli eğitim, modern laboratuarlar, uluslararası geçerliği olan bir diploma dikkate alındığında oldukça uygun eğitim rakamları karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde bir eğitim diğer Avrupa Ülkelerinde gençlerimiz için kat be kat maliyetlidir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!