Sosyoloji Bölümü

Kazan Federal Üniversitesi sosyoloji bölümü kapılarını, Eurostar yurtdışı eğitim kurumları güvencesinde Türk öğrencileri bekliyor. Yurtdışındaüniversite danışmanlığı deyince akla gelen...

İçindekiler

Sosyoloji Bölümü

Kazan Federal Üniversitesi sosyoloji bölümü kapılarını, Eurostar yurtdışı eğitim kurumları güvencesinde Türk öğrencileri bekliyor. Yurtdışında üniversite danışmanlığı deyince akla gelen ilk kurum olan Eurostar olarak otuz yılın üzerinde deneyimimiz ile sizlerin yanındayız. Beklentilerinize uygun, amaçladığınız eğitimi en kaliteli şekilde ve sınavsız kabul ile almanızı sağlayacak seçkin eğitim kurumlarını danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Rusya nın en seçkin eğitim kurumlarından olan Kazan Federal Üniversitesi en eski ikinci üniversite olarak da öneme sahiptir. Bu üniversite danışmanlığımız, aracılık hizmetlerimiz ile ülkemiz öğrencilerini sınavsız olarak birçok bölümde kabul etmektedir. Elbette detaylı olarak öğrenci danışmanlarımızdan bilgi almalısınız ve başvuru tarihlerine uygun olarak danışmanlarımızdan destek alarak hazırlıklarınızı yapmalısınız.

Sosyoloji Bölümü Rusça 148620 Ruble 2191 Dolar

Kazan Federal Üniversitesi sosyoloji bölümü kayıtları Nisan ayı başında başlar ve son başvuru tarihi ise Eylül ayıdır. Bu süreler içinde danışmanlarımız ile birlikte tüm evrakları hazırlayarak, eksiksiz olarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Kazan Federal Üniversitesi sosyoloji bölümü eğitim dili Rusça dır. Dile hakim öğrencilerimiz atlayarak lisans senelerine başlayabilirler. Ayrıca hazırlık sınıfında Rusça diline hakim olmayan öğrencilerimiz sıfırdan gayet net ve yeterli bir eğitim alacaklar. Okulun hazırlık dil eğitimi sekiz ile on ay arasında yani bir eğitim senesi sürmektedir. Bu süre içinde, 6 ila 14 öğrenciden oluşabilen, ancak kesinlikle bu rakamı geçmeyen sayıda öğrencilerin olduğu sınıflarda haftada yirmi, yirmibeş saatlik yoğun bir dil eğitimi öğrencilere verilmektedir.

Sosyoloji bölümü dört lisans senesi olarak eğitim programı düzenlenmiştir. Üniversitenin seçkin eğitim kadrosunda, son derece kaliteli, uluslararası alanda çalışmaları olan akademisyenler eğitim vermektedir, akademisyen kadrosunda yer almaktadır. Üniversite kadrosunda, 200 üzerinde profesör dahil olmak üzere, binlerce öğretim üyesi eğitim hizmeti sunmaktadır. Okulun en önemli özelliklerinden biri akademisyen kadrosunun yoğun olarak genç nüfus ortalamasına sahip olmasıdır. Sizlere yakından ilgilenecek ve yaşınıza inecek, kesinlikle iletişim problemi çekmeyeceğiniz akademisyenlerle kaliteli eğitim alacaksınız. Derslikler az sayıda öğrencilerle düzenlenir ve tüm öğrencilerin Bologna esasları da dikkate alınarak, kendilerini ifade edecekleri noktada modern eğitim almaları sağlanır. Okulun binlerce kitaptan oluşan, çalışma olanaklarını altyapısı ile sunan kütüphanesinden tüm öğrenciler yararlanabilir.

Kampus içinde konaklama, sağlık gibi hizmetlerden yararlanabilir, ayrıca , spor olanakları ve sosyal imkanlardan yararlanarak boş zamanlarınızı doldurabilirsiniz. Spor olanakları bakımından son derece gelişmiş bir üniversite sizleri bekliyor. Üniversite olimpiyatlarına ev sahipliği yapan bir kampusta bulunacaksınız. Ayrıca, ekonomik anlamda son derece avantajlı, bütçenizi sarsmadan alacağınız bir eğitim imkanının altını çizelim. Sosyoloji bölümü senelik olarak, 148620 Ruble, yani 2191 Dolar olarak senelik ödeme imkanı sizleri bekliyor. Kampus yurtlarında ekonomi konaklama giderleri ve uygun yaşam giderleri ile birlikte, Kazan Federal Üniversitesi eşdeğer eğitim olanaklarına göre son derece ekonomiktir. Bu nedenle avantajlarını incelemenizde fayda var.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!