İngilizce İşletme Bölümü

Kazan Federal Üniversitesi İşletme Lisans Programı bu alanda sektörlerin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak öğrenciler yetiştirmektedir.

Kazan Devlet Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü

Kazan Federal Üniversitesi İşletme Lisans Programı bu alanda sektörlerin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak nitelikli öğrenciler yetiştirmektedir. Rusya’da üst standartlarda kaliteli ve saygın kurumdan mezun olan öğrenciler rahatlıkla iş bulabilmekte ve iş dünyasının taleplerine kolaylıkla ayak uydurabilecek yetkinliklere sahip olmaktadır. Rusya’da Kazan Federal üniversitesinde İngilizce dilinde İşletme eğitimi alabilmek için yıllık harç ücretleri 971040 RUBLE / 12594$ kadardır. İşletme mezunu öğrenciler yönetim organizasyon ve finans gibi alanlarda kendilerini en iyi şekilde geliştirerek dünyanın farklı ülkelerinde çalışma imkanı bulabilmektedirler.

Kazan Devlet Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü 971040 RUBLE / 12594$

İşletme bölümünden mezun olduğunuzda yurtdışında Rusya’da eğitim almış olmanın avantajlarına da sahip olacaksınız. İş hayatına hazırlanmış donanım sahibi bir birey olarak yetişecek rakipleriniz arasında ön sıralarda yer alackasınız. Üniversitede profesyonel aktivilere katılabilirsiniz. Öğrenciler için birçok aktivitenin sunulduğu kampüs ortamı ve iyi yurt imkanlarında konaklayarak lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Ekonomi ve iş yönetimi alanında sektörün gereksinimlerini sağlayacak sağlam bir temele sahip istatiksel araçları en iyi şekilde kullanan öğrenciler yetiştiren Kazan Federal Üniversitesi lisans programlarından mezun olan öğrenciler karmaşık görünen iş problemlerini en hızlı şekilde çözebilecek beceriye sahip olacaklardır.

İşletme alanında meslek hayatınıza giden yolculuğun ana temellerini sağlam atmak amacıyla işletme bölümünde üst standartlarda kaliteli eğitim verilmektedir. Reel sektörde ve finans alanında görev alacak kişiler yetiştirmeyi amaçlayan Kazan Federal Üniversitesi işletme bölümünde ayrıcalıklı eğitim fırsatları öğrencileri bekliyor. İşletme bölümünü İngilizce olarak okuyarak yurtdışında banka çalışanı, planlama sorumlusu denetçi, üretim müdürü, risk analisti, vergi uzmanı, muhasebe sorumlusu satış yada pazarlama yöneticisi gibi alanlarda çalışabilirsiniz.

Rusya’da işletme bölümünde okumak isteyen gençlerin en fazla tercih ettiği eğitim kurumlarından biri olan Kazan Federal Üniversitesi ülkenin en eski ve en iyi üniversitelerinden biridir. Öğrencilerin mezun olduktan sonra kolayca istihdam edilebilme becerilerini arttırmaya önem veren üniversiteden mezun olanlar birçok avantaja sahip olmaktadır. Ülkemizde işletme mezunlarına sağlanan avantajlar giderek azalmaktadır. Köklü ve saygın Kazan Federal üniversitesinde İngilizce lisans eğitimi alabilmek için sınava girmeniz gerekmemektedir. İşletme bölümüne kayıt işlemlerinin yapılması ülkeye davetiye işlemlerin başlatılması, üniversiteye hazırlık eğitim bedelinin alınması, yurt kaydı, vize uzatma ülkeye gidiş organizasyonu gibi işlemler İngilizce hazırlık programı içerisindedir. Eurostar uzman kadrosu uygun paket programlar ile ülkede rahatça eğitim alabilmenize imkan sağlamaktadır. Prestijli eğitim kurumundan mezun olan öğrenciler yüksek kariyer yapabilme imkanlarına sahip olabilmekte ve yurtdışında yüksek maaş kazanabilme avantajı elde edebilmektedir. Başvuru ve kabul şartları Rusya’da Kazan Federal üniversitesine oldukça kolaydır. Lise diplomanız ile eurostar ofislerine uğrayarak kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sınava tabi tutulmadan Rusya’da kaliteli bir ortamda üniversite okuyabilir aynı zamanda dil bilginizi de arttırabilirsiniz. Eğitim hayatınız boyunca yurtdışı deneyimi kazanacak ve uluslararası çevre edinebileceksiniz.

 

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!