Coğrafya

Rusya’nın en önemli yüksek eğitim kurumlarından biri olan ve yaşanılası şehir Kazan da bulunan Kazan Federal Üniversitesi, kapılarını Türk öğrencilerimize...

İçindekiler

Coğrafya

Rusya’nın en önemli yüksek eğitim kurumlarından biri olan ve yaşanılası şehir Kazan da bulunan Kazan Federal Üniversitesi, kapılarını Türk öğrencilerimize de açıyor. Doksanlı yılların başından itibaren yurtdışı eğitiminde simge danışmanlık firması olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimizin yurtdışında eğitim hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmaktayız. Sınavsız ve puan sistemi olmadan, öğrencilerimizin direk olarak lise diplomaları ile kaydolabilecekleri, uluslararası anlamda kalitesini kanıtlamış, YÖK ve uluslararası anlamda geçerliği olan diploması ile sizi mezun edecek yüksek eğitim kurumları ile işbirlikleri yapmaktayız. Bu kaliteli eğitim kurumlarının başında, Kazan da bulunan, 1804 yılından bu yana eğitim hayatına devam eden Kazan Federal Üniversitesi gelmektedir. Özellikle coğrafya fakültesi eğitimi almak isteyen gençlerimize de ilgili üniversite ve fakülteyi öneririz.

Coğrafya Rusça 643200 Ruble 8342 Dolar

Uluslararası geçerliği olan coğrafya fakültesi diploması almak elbette bu alanda eğitim almak isteyenler için kesinlikle çok önemlidir. İşte Bologna esaslarına uygun eğitim veren Kazan Federal Üniversitesi coğrafya fakültesi size bu ayrıcalığı sunacaktır. Eğitim fakültesinde modern derslikler, az öğrenciler ile hazırlanmaktadır ve tüm öğrencilerin derslere aktif olarak katılımı uygulanan eğitim sistemi sayesinde sağlanmaktadır. Üniversite 200 üzerinde profesör bulunmakla birlikte, toplamda 2000 üzerinde çeşitli kademelerde akademisyenlerin eğitim verdiğini, fakültenin de bu sayıya dahil olduğunu belirtmek gerekmektedir. Genç akademisyenlerin olması da öğrencilerin modern eğitim almasında çok önemlidir.

Kampus ortamında ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz, ayrıcalıklı olduğunuzu her adımda hissedeceğiniz bir fakülte ve üniversitede eğitim alacağınızın da altını çizelim. Kazan Üniversitesi coğrafya fakültesi modern eğitim donanımları ile de dikkati çekmektedir. Binlerce kaynak kitabın olduğu fakülte kütüphanesi yanında, üniversitenin milyonlarca kitaba ve dokümantere ev sahipliği yapan üniversite kütüphanesini de kesinlikle yabana atmamak gerekir. Laboratuarlar, önemli inceleme merkezleri, bilimsel çalışma alanları ile Coğrafya fakültesinde modern eğitim donanımlarında siz de yararlanacaksınız. Akademik kadro içinde sizinle yakından ilgilenecek eğitmenlerinizle kendinizi son derece seçkin hissedeceksiniz. Mezun olduğunuzda uluslararası anlamda seçkin bir kurumda, geçerli bir diploma ile mezun olacaksınız. Ülkemiz açısından YÖK denkliği açısından avantajları olan bir diploma ile mezun olmanız söz konusu olacaktır.

Kazan Üniversitesi coğrafya fakültesi noktasında sizlere her adımda danışmanlık yapacak öğrenci danışmanlarımızdan gerekli olan tüm desteği alacaksınız. Kayıt başvurularınız ve fakültenize ulaşmanız ve yerleşmenize kadar tüm işlemler sonuna kadar öğrenci danışmanlarımızın desteği ile yapılmaktadır. Yurtlarda kalmanız son derece mümkündür. Kampus içinde çok sayıda yurt bulunmaktadır. Ücretler ise eğitim ücretleri bakımından son derece ekonomik olan rakamlardır. Kazan Üniversitesi coğrafya fakültesi 643200 ruble ya da 8342 Dolar olarak belirlenmektedir. Bütçenizi zorlamayacak eğitim rakamları ile siz de dünyanın en seçkin üniversitelerinden birinde, kaliteli ve beklentilerinizin de üzerinde coğrafya eğitiminizi de alabileceksiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!