Eyalet Ve Belediye Yönetimi Bölümü

Dünyanın sayılı ve seçkin üniversitelerden olan, Kazan Federal Üniversitesi nde, bir sınav şartı olmadan, diplomanızla kayıt başvurunuzu yaparak eğitim...

Eyalet Ve Belediye Yönetimi Bölümü

Dünyanın sayılı ve seçkin üniversitelerden olan, Kazan Federal Üniversitesi nde, bir sınav şartı olmadan, diplomanızla kayıt başvurunuzu yaparak eğitim almaya ne dersiniz. 17 fakültesi ile eğitim veren kurum Türk öğrencilerine sınavsız olarak kapılarını açıyor. Hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızla iletişime geçin, tüm bilgileri öğrenci danışmanlarımızdan alın. Büyük bir gelecek fırsatı sizleri bekliyor, üstelik gerçekten uygun rakamlarla. Kamu yönetimi alanında kariyer yapmayı hedefleyen gençlerimiz için Kazan Federal Üniversitesi eyalet ve belediye yönetimi bölümü fırsatlar sunuyor. Her sene Nisan ayında başlayan ve Eylül ayına kadar süren kayıtlarda sizler de başvurularınızı yapabilirsiniz. Danışmanlarımız her adımda hem kayıt öncesinde, hem kayıt sırasında hem de eğitim döneminizde sizlerle olacaklar.

Eyalet Ve Belediye Yönetimi Bölümü 789600 Ruble, 7710 Dolar

Kazan Federal Üniversitesi eyalet ve belediye yönetimi bölümü Rusça olarak eğitim veren bölümünde, Rusçayı da detaylı olarak öğrenme fırsatını bulacaksınız. Uygun senelik harç miktarı ile 10 ay boyunca size mükemmel bir dil eğitimi verilecek. Bu şekilde lisans seneleriniz için de dil açısından hazır hale geleceksiniz. Az öğrenci ile hazırlanan sınıflarda kendinizi ifade etme şansını da bulacaksınız. Bundan sonra lisans dönemleriniz için de yine aynı özen ve kalite sizleri bekliyor. Akademisyenlerin genç ve modern eğitim anlayışından etkileneceksiniz. Zengin kaynakları olan kütüphane, etüt salonları, internet ve bilgisayar kullanım olanları kampusta sizleri bekliyor olacak. Kazan Federal Üniversitesi eyalet ve belediye yönetimi bölümünde senelik olarak 789600 Ruble, dolar olarak değerlendirecek olursak, 7710 Dolar ödeme yapmanız yeterlidir. Eğitim ücreti son derece makul olan okulda mükemmel bir kalite sizleri bekliyor.

Kampus yerleşkesi içinde yirminin üzerinde, hem ekonomik ücretleri olan, hem de eksiksiz durumda olan öğrenci yurtları bulunmaktadır. Bu sayede konaklama konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz ve kampusun güvenli ortamında kalma şansınız olacak. İsterseniz daire kiralama seçenekleri de elbette bulunmaktadır. Konaklama ve kayıt işlemleri konusunda öğrenci danışmanlarımız sizlere eksiksiz şekilde yardımcı olacaklar. Danışmanlarımız ayrıca her zaman eğitim yıllarınızda da sizinle ilgilenecekler. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz ve birçok ülkeden gençlerle, üniversite öğrencileri ile tanışma, arkadaş olma şansınız olacak.

Mezun olmanızla birlikte, uluslararası anlamda geçerli bir diploma ile kariyer adımlarınızı atacağınızı unutmamalısınız. Bu şekilde, yurtdışında kariyer hedeflerinizi planlayabilirsiniz. Öte yandan, ülkemizde YÖK tarafından , yani Yüksek Öğrenim Kurumumuz tarafından tanınan bir üniversiteden mezun olacaksınız. Diplomanız YÖK denkliği açısından avantajlı olacak. Bu da ülkemizde kariyer hedeflerinizi artıracak. Bu kadar avantajlı ve ekonomik fırsatlar sunan, sınavsız şekilde öğrencilerimizi kabul eden bir üniversitede eğitim almak elbette size sayısız avantajlar sunacak. İşte bu nedenle, zaman geçirmeden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız ile iletişime geçmenizi öneririz. Danışmanlarımız destek almak ve kayıt işlemleriniz için sizleri bekliyor.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!