Tıbbi Biyokimya Bölümü

Tıbbi Biyokimya alanında üst standartlarda Rusça eğitim alarak yetkinlik kazanmak değişen dünyada toplumun seçkin kişileri arasında yer almak

Kazan Devlet Üniversitesi Tıbbi Biyokimya Bölümü

Tıbbi Biyokimya alanında üst standartlarda Rusça eğitim alarak yetkinlik kazanmak hızla değişen dünyada toplumun seçkin kişileri arasında yer almak ileri derecede eğitim alarak kendini geliştirmek isteyen öğrenciler Kazan Federal Üniversitesini tercih edebilirler. Yurtdışında 5 yıl uzmanlık eğitimi alabilirsiniz üstelik tıbbi biyokimya bölümünde lisans eğitimi alabilmek için herhangi bir sınava girmeniz yüksek puanlar almanız da gerekmiyor. Kendinizi, dünya çapında en iyi standartlarda eğitim veren kaliteli Kazan Federal üniversitesinde geliştirerek tıbbi biyokimya alanında uzmanlaşabilirsiniz. Yıllık harç ücreti 214020 Ruble yada 2825 Dolar’dır.

Kazan Devlet Üniversitesi Tıbbi Biyokimya Bölümü ( (UZMANLIK 5 YIL) RUSÇA 214020 RUBLE / 2825$

Son yıllarda önemi oldukça artan bölümlerden biri olan tıbbi biyokimya alanında lisans eğitimi almak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça kolay. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanarak siz de Rusya’da bu alanda YKS sınavına girmenize gerek kalmadan eğitim alabilirsiniz. Biyoloji ve sağlık bilimlerine karşı ilgi duyuyor ve araştırma geliştirme yapmayı seviyorsanız Tıbbi biyokimya alanı tam size göre olacaktır. Bilimsel araştırma yapmayı seven biyoloji ve kimya dersleri ile yakından ilgili bir öğrenciyseniz siz de geleceğinizi garanti altına almak için Kazan Federal üniversitesi Tıbbi biyokimya bölümünü tercih edebilirsiniz. Yıllık uygun maliyetlerle Rusya’da üniversite eğitimi alarak mezun olmanız durumunda biyokimyager alanında laboratuar veya gıda kalite kontrol sektöründe sağlıkla ilgili araştırma yapan laboratuarlarda hızlıca iş bulma imkanı elde edebilirsiniz.

Kazan Federal Üniversitesinde yıllık 2825 Dolar maliyetle tıbbi biyokimya alanında eğitim görmeye başlayabilirsiniz. Gelecekte iş bulma imkanı fazla olan popüler bölümlerden biri olan biyokimya alanında çalışmak istiyorsanız siz de Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları ile iletişime geçerek hemen ön kaydınızı yaptırabilirsiniz. Gerekli işlemler kayıt için gerekli belge ve koşullar hakkında uzman danışmanlar sizi detaylı olarak bilgilendireceklerdir. Uzun yıllar boyunca sınavlardan yüksek puan alabilmek için büyük uğraşlar göstermek yerine hayalinizdeki lisans bölümünde eğitim alabilme imkanını size tanıyan Kazan Federal üniversitesinde tıbbi biyokimya bölümünde okumayı tercih edebilirsiniz. YKS ÖSS, TYT gibi geleceğinizi belirleyen sınavlardan yorulduysanız sınav baraj engeli hayallerinizin önüne geçiyorsa Rusya’da Rusça eğitim alabilir ve hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. İstediğiniz bölümde eğitim almak artık hayal olmaktan çıkıyor. Rusyada kaliteli eğitim ve muhteşem iş olanakları sizleri bekliyor olacak.

Gelecekte iyi bir kariyer ve yüksek maaşa sahip olmanızı sağlayacak tıbbi biyokimya alanında üst standartlarda bir lisans eğitimi almak istiyorsanız Kazan Federal Üniversitesi iyi bir vizyon sahibi olabilmeniz için en iyi şartlara sahip bir tercih olacak. Üst standartlarda pratik alanında en iyi eğitimi veren en eski üniversitelerden biri olan kurumda sınav stresinin yarattığı sorunlarla karşı karşıya kalmadan arzu ettiğiniz bölümde lisans eğitimi alabileceksiniz. Çok düşük maliyetlerle Rusya’da Kazan üniversitesinde eğitim kalitesi yüksek bir lisans eğitimi alabilir ve gelecekte rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılarak iş bulabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!