Temel Bilişim Ve Bt Bölümü

Güvenilir ve kendini kanıtlamış yurtdışı eğitim danışmanlığımız, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yurtdışında eğitimde kaliteli...

İçindekiler

Temel Bilişim Ve Bt Bölümü

Güvenilir ve kendini kanıtlamış yurtdışı eğitim danışmanlığımız, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yurtdışında eğitimde kaliteli kurumları sizlere sunmaktayız. İşte, ülkemize yakın ve ilişkilerimizin son derece iyi olduğu, aynı zamanda dünya devi ülke Rusya nın en kaliteli yüksek eğitim kurumlarından, Kazan Federal Üniversitesi bağlantımızla sizinleyiz. Değerli gençlerimiz, dünya çapında tanınan ve kabul gören bu seçkin eğitim kurumunda, bir sınav şartı olmadan siz de kaydınızı yaptırarak, şanslı bir öğrenci olabilirsiniz. Hemen öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurun ve siz de kaliteli üniversitede hem de sınav şartı olmadan hayallerinizdeki eğitim kurumunda, küresel kalite seviyesinde bir eğitim almanın şansını yakalayın.

Temel Bilişim Ve Bt Bölümü Rusça 168960 Ruble 2191 Dolar

Kazan Federal Üniversitesi ülkenin en önemli şehirlerinden olan Kazan da bulunmaktadır. Gerçekten yaşanılası, tarihi güzellikleri yanında, aynı zamanda modern yaşam detayları sunan bir kenttir. Bir Türk genci olarak ülkemizi temsil edecek ve bu özel kentte huzurla eğitiminizi alacaksınız. Elbette üniversitenin özelliklerine de değinmek gerekir. Kazan Federal Üniversitesi ülkenin en köklü üniversitelerinden biri olup, 1804 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Bu anlamda, ülkenin en eski tarihi geçmişi olan ikinci üniversitesidir. Tolstoy, Lenin gibi ülkenin son derece önemli sanatçı, siyasetçi, bilim adamları bu okuldan mezundur. Devasa kampusu öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri ile donatılmıştır. Günümüzde, toplamda 17 fakülte ile akademik eğitim verilmektedir.

Fakülteler bünyesinde, toplamda 50.000 civarında aktif olarak öğrencisi olan eğitim kurumunda, 200 üzerinde profesör, 600 üzerinde doçent, binlerin üzerinde öğretim üyesi öğrencilerine eğitim vermektedir. Akademik kadrosu ile öne çıkan üniversite, sadece ülkenin değil, Avrupa nın da önemli eğitim kurumları arasında yer alır. Kampus içinde, öğrencilerin güvenli konaklaması için güvenli, temiz ve modern altyapısı olan yurtlar yeterli sayıda bulunmaktadır. Ayrıca binlerce kaynak kitabı ile kütüphane son derece geniş çalışma olanaklarını öğrencilere sunmaktadır. Kampus içinde sosyal imkanlar, sağlık kurumları gibi olanaklar yanında, özellikle spor olanakları bakımından da altyapı son derece gelişmiştir. Önemli üniversite oyunlarında kapılarını açan, ev sahipliği yapan bir üniversitedir.

Kazan Federal Üniversitesi Temel Bilişim ve BT bölümünde öğrencilerimiz gerçekten rağbet göstermektedir, tercih edilen bölümlerden biridir. Bu konuda detaylı bilgileri mutlaka öğrenci danışmanlarımızdan almalısınız. Kazan Federal Üniversitesi Temel Bilişim ve BT bölümünde eğitim dili Rusça dır. Rusça öğrenerek yeni bir dil öğrenme avantajını elde edeceksiniz. Dili öğrenmek hazırlık sınıfında son derece mümkündür. Okulun kapsamlı bir hazırlık sınıfı eğitim sistemi bulunmaktadır. 9 10 ay süren eğitimle, sıfır seviyesinde dili öğreneceksiniz. Uygun yani ekonomik eğitim rakamları, öğrencilerimizin zorlanmadan bölümde okumalarını sağlamaktadır. Kazan Federal Üniversitesi Temel Bilişim ve BT Rusça 168960 Ruble yani 2191 Dolar senelik okul ücreti ile gerçekten son derece ekonomiktir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!