Kazan Devlet Üniversitesi Dilbilim Bölümü

Kazan Federal üniversitesi dilbilim lisans alanında eğitim alarak bu alanda donanımlı bir birey olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kazan Devlet Üniversitesi Dilbilim Bölümü

Kazan Federal üniversitesi dilbilim lisans alanında eğitim alarak bu alanda donanımlı bir birey olarak dünyanın birçok ülkesinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Yurtdışında Rusça olarak dilbilim eğitimi almak sizi meslek hayatında bir adım daha ileri götürmektedir. Rusça olarak alacağınız dilbilim eğitimi sonrası araştırma görevlisi, öğretim görevlisi okutman gibi görevlerde de çalışabilir ayrıca yüksek lisans doktora da yapabilirsiniz. Yüksek lisans yada doktora yapmanız halinde kamuda çalışırsanız ücretiniz daha da artmaktadır. Dilbilim mezunları genellikle yönetici olarak görev alırlar.

Kazan Devlet Üniversitesi Dilbilim Bölümü RUSÇA 148620 RUBLE / 2853$

Rusça dilinin genel dilbilgisini cümle kurulma şekillerini dilin detaylarını ve akıcı kullanma şekillerini detaylı olarak inceleyen dilbilim alanında kaliteli bir eğitim almak için Kazan Federal üniversitesini tercih edebilir uygun fiyatlarla lisans eğitiminizi Rusya’da alabilirsiniz. Ses ve dilbilgisi gibi Rusça dilindeki sözcüklerin anlamların farklı lehçe ve kültürlerde kullanılan sözcükler gibi alanlarda bilgi sahibi olmak için Dilbilim alanında üniversite eğitimi alabilir ve kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Dünya liderlerinin tercümelerinden reklam ve pazarlamaya kadar birçok alanda dilbilim mezunları tercih edilmektedir. Bu alandan mezun olan öğrenciler Rusça dilini en etkili şekilde öğreneceklerdir. 148620 Ruble yıllık eğitim harç ücretleri ile Rusya’da Rusça dilbilim eğitimi almak için başvuru yapmak istiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden hemen faydalanabilirsiniz. Kazan Federal üniversitesi dilbilim bölümüne hemen başvurmak için uzman yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren kadrodan siz de yararlanabilirsiniz. Eurostar ofislerine uğrayabilir yada Whatsapp websitesi üzerinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Eğitiminizin ilk senesinde sosyal bilimler, ses bilim ve fonetik yoğunluklu olarak dersler verilmektedir. Kazan Federal üniversitesi mezunları mesleki kariyerlerine en iyi şekilde hazırlanırlar. Dil terapisi, çevirmenlik Rusça öğretmenliği gibi alanlarda mesleğinizi icra edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Rusça dilbilim alanında en başarılı üniversitelerden biri olan Kazan Federal üniversitesi mezuniyet sonrası da size destek sunmaktadır. Bu bölümün sizin için oldukça ideal bir bölüm olduğunu düşünüyorsanız Rusya’da bu alanda eğitim almak sizin için idealse daha fazla beklemenize gerek yok. Aklınızda Rusya’da Rusça eğitim hakkında merak ettiğiniz sorular varsa tecrübeli Eurostar danışmanlarından hizmet alarak aklınızdaki soruları hızlı bir şekilde cevaplandırabilirsiniz. Bu konuda dilbilim bölümüne kayıt işlemlerinizin başlatılmasından üniversite harç kayıt bedelinin alınmasına ülkeye davetiye işlemlerinizin başlatılmasına kadar birçok işlem Rusça dil hazırlık programına dahil hizmetler arasındadır. Ayrıca ülkede karşılanma, ülkeye transferiniz, döviz bozdurma işlemleri ülkede gireceğiniz ders alacağınız fakülte ve sınıfın gösterilmesi sağlık muayenesi bedeli paket ücret bedeli içerisindedir. Eğitim süreniz boyunca danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Taksim’de bulunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezine uğrayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilbilim alanında eğitim alırken öğrenci yurtlarına ulaşmanız da oldukça kolaydır. 30 dakika mesafedeki yurtlar oldukça konforlu ve moderndir. Dilbilim alanında geleceğinizi şekillendirmek istiyorsanız acele edin sınırlı kontenjan imkanından yararlanın.

 

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!