Kazan Devlet Üniversitesi İşletme Bölümü

 Rusya'nın en eski üniversitelerinden biri olan Kazan Federal üniversitesinde Rusça dilinde İşletme eğitimi almaya ne dersiniz?

Kazan Devlet Üniversitesi İşletme Bölümü

 Rusya’nın en eski üniversitelerinden biri olan Kazan Federal üniversitesinde Rusça dilinde İşletme eğitimi almaya ne dersiniz? Dünyaca ünlü profesör ve öğretim üyelerinin görev aldığı üst standartlarda eğitim veren kurumda lisans eğitimi alarak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Dünyanın en önemli liderlerinden biri olan Vladimir Lenin ‘de Kazan Federal Üniversitesi mezunları arasındadır. Ayrıca ünlü yazar Lev Tolstoy’da bu üniversiteden mezun olmuştur. Üst seviye eğitim teknolojileri kullanarak öğrencilere İşletme alanında en iyi eğitimi veren üniversitelerden biri olan kurumda geniş müfredat ve yüksek kalitede özgün eğitim uygun maliyetlerle sunulmaktadır. En iyi kampüs olanaklarına sahip üniversitede İşletme alanında Rusça lisans eğitimi yıllık ücreti 789600 Ruble 7710 Dolar kadardır. UNİVERSİAD’a 2013 yılında ev sahipliği yapan Kazan Federal Üniversitesi İşletme alanında Rusça ve İngilizce eğitim imkanı sunmaktadır. Rusya Federasyonu tarafından dünyanın en değerli kültür mirasları arasında yerini alan üniversitede sınav şartı olmadan İşletme alanında en iyi kriterlerde eğitim almak ileri de kolay iş bulabilmenize yardımcı olacaktır.

Kazan Devlet Üniversitesi İşletme Bölümü RUSÇA 789600 RUBLE / 7710$

Rusya’da kaliteli bir öğrenci dönemi geçirerek kendinizi İşletme alanında geliştirebileceğiniz Kazan Federal üniversitesine kayıt olmak için sınava girme şartınız yok. Bölüme ön kayıt yaptırmak için yapmanız gereken Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmak. Hayatınıza yön vermek için Rusça işletme eğitimi alabilirsiniz. Bölüm ücreti yıllık olarak ekonomik maliyetlerle sunulmaktadır. Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden popüleritesi yüksek eğitim kurumunda düşük fiyatlar ile işletme alanında lisans eğitimi alabilirsiniz.

Rusya’da İşletme alanında lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler alanında uzman hayallerini gerçekleştirmiş nitelikli birer birey olarak yetişeceklerdir. Dünya görüşüne sahip akademisyen ve profesörlerden yüksek standartlarda eğitim alabilmek için Kazan Federal Üniversitesini tercih edebilirsiniz. Dünyanın farklı ülkelerinden lisans eğitimi için Rusya’ya gelen birçok öğrenci ile tanışabilir uluslararası çevre edinebilme imkanına kavuşabilirsiniz. İşletme bölümü öğrencilerine mezun olduklarında dünyanın farklı ülkelerinde iş bulabilme imkanından yararlanabilmektedirler. Son teknolojiye sahip kaliteli bir ortamda işletme alanında lisans eğitimi almak istiyorsanız başarılı ve köklü Rusya’nın en eski 2. Üniversitesi olan Kazan Federal Üniversitesini seçebilirsiniz.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı geleceğinizi planlarken her daim yanınızda. Rusya’da eğitim için başvurunuz için gereken şartlar gerekli belgeler ve ülkeye gittiğinizde karşılanmanız işletme eğitiminiz esnasında kalacağınız yurt ve diğer birçok işlemde hizmet sağlayan Eurostar üst standartlarda yurtdışınde eğitim danışmanlığı imkanı sağlayarak size destek olmaktadır. Uluslararası kuruluşlarda mezun olduğunuzda staj veya çalışma imkanı elde edebilirsiniz. Hedeflerinize hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmak istiyorsanız siz de Kazan Federal üniversitesi işletme lisans bölümünde eğitim almak için başvurabilirsiniz. Rusya’da Rusça okumak için ihtiyacınıza yönelik tüm sorularınızın cevaplarını size Eurostar yurtdışı danışmanı sağlayacaktır. Donanımlı kendine güvenen bir birey olarak yetişmek için Kazan Üniversitesi gibi saygın bir üniversiteden mezun olmanız ideal olacaktır.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!