Kazan Devlet Üniversitesi Jeoloji Bölümü

Jeoloji alanında başarılı isimler yetiştiren Kazan Federal üniversitesi kaliteli eğitimi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kazan Devlet Üniversitesi Jeoloji Bölümü

Jeoloji alanında başarılı isimler yetiştiren Kazan Federal üniversitesi kaliteli eğitimi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Jeoloji alanında Rusça eğitim imkanı sunan üniversitede öğrencilerin mezun olduklarında mesleklerini en iyi şekilde yapabilmelerine olanak sunacak kapasitede eğitim imkanı verilmektedir. Jeoloji alanında dünya çapında kabul gören kaliteli bir eğitim veren üniversite olması ve sürekli gelişim göstermesi sebebiyle öğrencilerin bu üniversitede okumaya ilgileri her geçen gün artmaktadır. Siz de Kazan Federal üniversitesinde jeoloji alanında lisans eğitimi almak istiyorsanız sınıflı kontenjan imkanından yararlanabilmek için elinizi çabuk tutmalı ve hızlıca seçiminizi yapmalısınız.

Kazan Devlet Üniversitesi Jeoloji Bölümü RUSÇA 169200 RUBLE / 2233 $

Kazan Federal üniversitesi jeoloji alanından mezun olduğunuzda dünyanın birçok ülkesinde geçerli bir mesleğe sahip olacak ve geleceği parlak olan kişiler arasında yerinizi alacaksınız. Mesleki kariyerinizin zirvesini yaşamanızı sağlayacak kaliteli ve üst standartlarda eğitim alacağınız Kazan Federal üniversitesi jeoloji bölümünde lisans bölüm ücretleri yıllık olarak 169200 Ruble 2233 Dolar’dan başlamaktadır. Mezun olduğunuzda ciddi ekonomik kazançlar sağlayacağınız mesleklerden biri olan jeoloji alanında siz de iyi bir üniversite tercihinde bulunarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Jeoloji alanında zorlayıcı sınav sorunu ile başbaşa kalmanıza gerek olmadan hayalini kurduğunuz bölümde sınav taban puanı olmadan lise diplomanızla eğitim alabilme imkanına kavuşabilirsiniz. Türk öğrencilere Rusça dilinde sınavsız kayıt imkanı sunan Kazan Federal üniversitesi eğitim ücretleri de öğrenci ailelerinin zorlanmadan eğitim ücretini karşılayabilecekleri miktarladır.

Rusça dilinde verilen Jeoloji eğitimi ile Türk öğrenciler Rusya’da hem dillerini geliştirmekte hem de yurtdışı deneyimi yaşamaktadırlar. Üniversitenin öğrencilere sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Mezunlara verilen diploma ile mezun öğrenciler mesleklerini farklı ülkelerde yapabilme özgürlüğüne kavuşabilirler. Denkliği tanınan diploma sahibi olacak mesleğinize sağlam bir giriş yapabilecek kapasitede donanıma sahip olacaksınız. Üniversiteye yerleşme sürecinde siz de risk almak istemiyorsanız sınav puanı barajı sınav stresi ile uğraşmak istemiyorsanız jeoloji alanında Rusça eğitim için Kazan Federal üniversitesini tercih edebilirsiniz. Üniversite hakkında merak ettiklerinizi jeoloji bölümüne kayıt için gerekenleri merak ediyorsanız Eurostar uzman danışmanları öğrencileri merak ettikleri her türlü konuda bilgilendirmektedirler.

Gerekli tüm resmi işlemleri sizin yerinize halleden uzman kadro vasıtasıyla Kazan Federal üniversitesi jeoloji bölümüne kaydınızı yaptırabilir ve daha geniş bir vizyona sahip olabilirsiniz. Mükemmel seviyede Rusça diline hakim olacak aynı zamanda Rusya’da eğitiminiz esnasında dünyanın farklı ülkelerinden gelen diğer öğrenciler ile de tanışma imkanı bulacaksınız. Gelecek vaat eden bu bölümde eğitim almak iş imkanları açısından da sizi öncelik sağlayacaktır. Uygulamalı ve teorik derslere önem veren kurumda araştırmalar ve analizler de yapılmaktadır. Mezun olduğunuzda farklı projelerde laboratuarlarda çalışabilir ayrıca eğitiminiz esnasında da farklı ülkelerde staj görebilme imkanından yararlanabilirsiniz. Kazan Federal üniversitesinde eğitiminiz süresince alanında uzman danışmanlar size ihtiyacınız olan her an destek sağlayacaklardır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!