Kalite Yönetimi Bölümü

Gençlerimize önerimiz, lisans eğitimi yani geleceklerini belirleyecek meslek seçimlerini dikkatli şekilde yapmalarıdır. Geleceğinize yön vereceğiniz bireğitimi alacaksınız...

İçindekiler

Kalite Yönetimi Bölümü

Gençlerimize önerimiz, lisans eğitimi yani geleceklerini belirleyecek meslek seçimlerini dikkatli şekilde yapmalarıdır. Geleceğinize yön vereceğiniz bir eğitimi alacaksınız ve bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Aslında bir gencin geleceğini bir sınavın belirlemesi doğru olmamakla birlikte, ülkemizde ve bazı ülkelerde son derece belirleyici bir sınav sistemi olduğunu unutmayalım. Ancak bu durum her ülkedeki üniversite sistemi açısından geçerli değildir. Rusya yüksek okuma yazma oranı ve özellikle üniversite eğitimi açısından son derece önemli bir ülke. Ülkenin seçkin üniversitelerinde sınavsız kabul söz konusudur ve bu avantajdan öğrencilerimiz de yararlanabilir. Bu sayede, birçok liseden mezun olan gençlerimizin Rusya nın son derece kaliteli üniversitelerinde, üstelik de sınavsız olarak eğitim alma fırsatını elde etmekteler. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı güvencesi ile siz de bu fırsatı hatta hayatınızın fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Kalite Yönetimi Bölümü Rusça 160800 Ruble 2122 Dolar

Kazan Federal Üniversitesi kalitesi, iki yüzyıllık tarihi geçmişi, seçkin akademik kadrosu ile ülkenin yüz akı olan yüksek eğitim kurumlarından biridir. Üniversite günümüzde 17 fakültesi ile aktif olarak akademik hayatına devam etmektedir. Öğrencilerimizin Eurostar işbirliği ile bu son derece kaliteli üniversitede bir sınav şartı olmadan kayıt yaptırabildiklerini belirtelim. Siz de bu şansı değerlendirin ve zaman geçirmeden öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçin. Son dönemin kesinlikle, yüzde yüz gelecek vaad eden, geçerli mesleklerinden olan kalite yönetimi lisans eğitimi almak için de Kazan Federal Üniversitesi kalite yönetimi Rusça bölümünde eğitiminizi alabilirsiniz. Önemli firmalarda, uluslararası holdinglerde çalışmak ya da ülkemizde kariyer yapmak gibi birçok seçenek sizleri bekliyor.

Kazan Federal Üniversitesi kalite yönetimi bölümünde dört senelik lisans eğitimi alacaksınız. Ardından, talep etmeniz durumunda yüksek lisans ve ilerleyen dönemde doktora eğitimi de alabilirsiniz. Gerçekten mükemmel bir eğitim, seçkin akademisyenlerden alacağınız kalite yönetimi eğitimi fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik size yol gösterecek bilim adamları niteliğindeki hocalarınız da elit ve her zaman sizlere destek olmaya hazır. Kalite yönetimi bölümünde dersliklerde modern bir altyapı sizleri bekliyor. öte yandan etüt salonları ve kütüphaneleri bakımından da zengin bir üniversitede eğitim alacağınızı unutmamalısınız. Milyonlarca kaynak kitabın ve dokümanterin olduğu üniversite kütüphanesi kesinlikle görülmeye değer.

Kazan Federal Üniversitesi kalite yönetimi Rusça eğitim veren bölümün gerçekten son derece avantajlı bir diğer özelliği ise ekonomik eğitim olanaklarını sunmasıdır. Okulun senelik ücretinin Rus para biri olan Ruble üzerinden 160800 Ruble, dolar üzerinden ise senelik olarak 2122 Dolar gibi gerçekten makul bir miktar olduğunu belirtelim. Özellikle doların değer kazanmakta olduğu son yıllarda yurtdışında eğitimin de maliyetli olduğunu düşünmemiz son derece normal. Ancak yüksek eğitim kalitesi ve diploma geçerliği avantajı dikkate alındığında bu üniversite inanılmaz uygun rakamları size öne çıkmaktadır. Nisan ayında başlayan ve Eylül ayında tamamlanan kayıt dönemlerini kaçırmadan öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!