Ekoloji ve Doğa Yönetimi Bölümü

Uluslararası anlamda tanınan ilmi üstünlük merkezi olarak kabul edilen Kazan Federal Üniversitesi ekoloji ve doğa yönetimi bölümü...

Kazan Devlet Üniversitesi Ekoloji ve Doğa Yönetimi Bölümü

 Uluslararası anlamda tanınan ilmi üstünlük merkezi olarak kabul edilen Kazan Federal Üniversitesi ekoloji ve doğa yönetimi bölümü sunduğu eğitim imkanları ile her zaman seçkin kurumlar arasında yerini almıştır. Rusya’nın en eski üniversiteleri arasında 2. Sırada yer almaktadır. Yüksek standartlarda ekoloji ve doğa yönetimi eğitimi almak isteyen öğrenciler Kazan Federal üniversitesini tercih edebilirler. Dünya çapında geçerli bir diploma sahibi olarak mesleklerini farklı ülkelerde de yapabilme avantajı elde edebilirler. 160800 Ruble yani 2122 Dolar gibi hem uygun hem de ekonomik anlamda öğrencilerin ve ailelerinin bütçelerini zorlamayacak seviyedeki harç ücretleri ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencilerin dikkatini çeken üst standartlar sunan eğitim kurumuna kayıt olmak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurabilirsiniz.

Kazan Devlet Üniversitesi Ekoloji ve Doğa Yönetimi Bölümü RUSÇA 160800 RUBLE / 2122 $

Ekoloji ve doğa yönetimi bölümünde eğitim görmek isteyen öğrenciler lise diplomaları ile sınava girmelerine gerek olmadan başvuru yapabilirler. Eğitim kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken Kazan Federal üniversitesinde Rusça dilde eğitim vermekte ve kurumda dünyaca ünlü profesör ve akademisyenler görev yapmaktadır. Dünyaca tanınmış üniversitede farklı alanlarda araştırmalar gerçekleştirilmektedir. Modern laboratuarları müzeleri botanik bahçesi ile dünyanın farklı ülkelerinden gelen binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmakta olan kurumda 5 milyonluk fona sahip Rusya’nın hem en büyük hem de en eski kütüphanelerinden biri bulunmaktadır.

Uluslararası işbirlikleri konusunda da öncü olan eğitim kurumunda ekoloji ve doğa yönetimi eğitimi almak avantajları da beraberinde getirecektir. Sınırlı kontenjan bulunduğu için bu bölüme kayıt olmak istiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları ile hemen iletişime geçerek bölüm hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kayıt için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için gereken belgeler ve başvuru formuna ulaşmak için danışmanlar ile görüşme yapabilirsiniz.

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen Kazan Federal üniversiesinde Rusça dilinde ekoloji ve doğa yönetimi alanında okuyarak geleceğinizi garanti altına alabilir ve hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. 40 yılın üzerinde deneyime sahip kurum biyoloji, ekoloji, kimya gibi alanlarda oldukça ünlüdür. Ulusal araştırma merkezi olan yüksek öğretim kurumununun içerisinde 30’un üzerinde bilimsel laboratuar yer almaktadır.

Rusça üniversiteleri güçlü ve yüksek eğitim kalitesi ile bilinmektedir. Köklü eğitim kurumunda modern teknoloji ve konforlu kampüsler dikkati çekmektedir. Teknoloji laboratuarları ile ünlü Kazan Federal üniversitesinde eğitim alabilmek çok kolay. Hem uygun fiyatlarla hem de sınav şartı olmadan. Ayrıca öğrencilerin kolayca adapte olabilmelerine yönelik üniversite sürekli programlar geliştirmektedir. Doğa bilimlerinde dünyaca ünlü uzmanların eğitim verdiği okulda eğitim maliyetleri oldukça ekonomiktir. Hem Rusça dilini öğrenerek yada dilinizi geliştirerek ekoloji ve doğa yönetiminde eğitim alabilir kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz. Geniş müfredatı ile üst standartlarda kaliteli ve özgün bir eğitim imkanı sunan üniversitenin yurtları da oldukça konforlu ve modern şartlara sahiptir.

 

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!