Yazılım Mühendisliği Bölümü

Son yıllarda haklı olarak gençlerimizin en fazla hedeflediği mesleklerin balında yazılım mühendisliği gelmektedir. Son derece geniş ve küresel anlamda...

Yazılım Mühendisliği Bölümü

Son yıllarda haklı olarak gençlerimizin en fazla hedeflediği mesleklerin balında yazılım mühendisliği gelmektedir. Son derece geniş ve küresel anlamda çalışma alanları olan bu mesleğin eğitimini alınacak kurumu seçerken, çok dikkatli ve seçici olmalısınız. Çünkü, yazılım mühendisliği lisans eğitimi alacağınız fakültenin donanımlı, akademik kadrosunun yeterli ve yetkin olması, bu alanda sürekli meydana gelen gelişmeleri takip eden ve bunu öğrencilerine aktaran bir bilinçte olması gerekmektedir. Size önerimiz, kendinizi ülkemizde sınırlamamanız ve yurtdışında eğitimi de düşünmeniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gençlerimizin yurtdışında seçkin üniversitelerde, ekonomik rakamlarla, uluslararası anlamda geçerli eğitim alarak diplomalarını almalarını sağlamaya yönelik çalışmalarımız uzun yıllardır devam etmektedir. Özellikle cazip özellikleri ve uluslararası statüleri noktasında Rusya Üniversiteleri öğrencilerimizi bekliyor.

Yazılım Mühendisliği Bölümü Rusça 882440 Ruble, 1200 Dolar

Rusya nın Kazan Kenti sınırlarında bulunan, en eski ikinci üniversitesi olan, 1804 yılında bu yana eğitim hayatına devam eden Kazan Federal Üniversitesi öğrencilerimizi sınavsız olarak kabul etmektedir. Üniversitenin dünya sıralamasında olduğunu ve önemli bir Avrupa Üniversitesi olduğunu belirtelim. Üniversitenin Rus öğrenciler ve diğer ülkelerden gelen öğrenciler tarafından da ilgi gören bir bölümü ise yazılım mühendisliği fakültesidir. Kazan Federal Üniversitesi yazılım mühendisliği Rusça bölümünde, son derece uygun fiyatlara siz de eğitim alabilirsiniz. Rusça eğitim için bu dile hiç hakim değilseniz bile, hazırlık sınıflarında son derece yeterli dil eğitimi verilmektedir. Eğitimde az kişilik sınıflarda, her öğrenci ile yeterli miktarda ilgilenerek sene sonunda öğrencilerin dili kavraması sağlanmaktadır. Bundan sonra lisans senelerinde son derece donanımlı eğitim binalarında, dinamik bir akademik kadro meslek eğitimini sunmaktadır.

Kazan Federal Üniversitesi yazılım mühendisliği Rusça bölümünde senelik okul ücretlerinin, yani öğrencilerimizin ödemesi söz konusu olan okul harçlarının da gerçekten son derece ekonomik olduğunu belirtelim. Rusça bölümde, Rus para birimi ile senelik olarak, 882440 Ruble ve dolar üzerinden ise 1200 Dolar ödemeniz yeterli olacaktır. Bu miktar ülkemiz özel üniversiteleri ile kıyaslandığında bile gerçekten son derece caziptir. Öte yandan, son derece seçkin, akademik çevreler tarafından kendini kanıtlamış bir üniversitede eğitim alma fırsatını elde edeceksiniz.

Kazan Federal Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde diğer öğrenciler ile eşit olarak, aynı kaliteli eğitimi alacaksınız. Yazılım mühendisliği eğitiminin getirdiği tüm gelişmeleri, modern eğitimi, donanımı, kaynak eserleri ve cihazları eksiksiz olarak kullanabileceksiniz. Mezun olduğunuzda alacağınız diplomanızla, master ve doktora eğitimlerinize devam edebilirsiniz, ayrıca, kariyerinize birçok alanda ve ülke seçeneklerinde başlayabilirsiniz. Bundan başka, ülkemizde YÖK tarafından tanınan bir kurumda eğitim alacağınızdan YÖK diploma denkliği başvurunuzu da yapabilirsiniz. En seçkin üniversitede, uygun rakamlarla, modern bir eğitim almak ve geleceğe güvenle bakmak için yazılım mühendisliği tercihlerinizde kesinlikle Kazan Federal Üniversiteni değerlendirmelisiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız her adımda sizinle olacaklar.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!