Ekonomi Bölümü

Ekonomi eğitimi almak gençlerimizin için gerçekten çok avantajlıdır. Ekonomi geçerli bir eğitim ve meslektir, birçok alanda çalışma imkanı sunar,...

İçindekiler

Ekonomi Bölümü

Ekonomi eğitimi almak gençlerimizin için gerçekten çok avantajlıdır. Ekonomi geçerli bir eğitim ve meslektir, birçok alanda çalışma imkanı sunar, ayrıca bu küresel eğitimi aldığınızda dünyanın birçok ülkesinde çalışma imkanı, kariyer yapma imkanı da bulabilirsiniz. Ülkemizde ekonomi eğitimi veren fakültelerin yüksek puanlar öğrencilerimizi kabul ettikleri bilinmektedir. Aslında çoğu zaman ilginin aşırı olması ve yükleme olması puanların da öğrencilerimizin beklentilerinin üzerinde yükselmesine neden olduğu malum. Yurtdışında her ülkede bu şekilde bir sınav sistemi bulunmamaktadır ve öğrencilerimize kesinlikle dünyaya açılmalarında yol gösterecek bir yurtdışı eğitimini almalarını öneriyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız olarak, hizmete başladığımız doksanlı yılların başından itibaren çok sayıda gencimizin yurtdışında seçkin üniversitelerde, sınav stresi yaşamadan kayıt olmalarına ve memnun kaldıkları eğitimleri almalarına yardımcı olduk.

Ekonomi Bölümü Rusça 197400 Ruble , 2605 Dolar

Yurtdışında eğitim alınacak kurumun seçilmesinde dikkate alınacak iki temel nokta bulunmalıdır. Bunlar, eğitim kurumunun kaliteli olması ve uluslararası anlamda tanınır olması, geçerli diploma vermesi, ayrıca öğrencilerimizin ve ailelerinin bütçelerini zorlamayacak eğitim rakamlarının olmasıdır. Bu özellikleri fazlasıyla taşıyan bir eğitim kurumu olarak, Rusya nın en tarihi üniversitesi Kazan Federal Üniversitesi lisans bölümleri ile dikkat çekmektedir. Ekonomi eğitimi almak isteyen gençlerimize kesinlikle Kazan Federal Üniversitesi ekonomi bölümünü öneriyoruz. Ekonomik anlamda son derece uygun harç ödemeleri sizleri bekliyor. Kazan Federal Üniversitesi ekonomi bölümü Rusça eğitim veren bölümde, 197400 Ruble yani 2605 Dolar senelik ödeme yapacaksınız.

Kazan Federal Üniversitesi ekonomi bölümü öğrencisi olarak harç ödemelerinizi iki defa olmak üzere, yani sömestrelerde sizden talep edilen zamanlarda ödeyebileceksiniz. Bundan başka elbette konaklama ve yeme içme gibi giderleriniz olacak. Konaklama açısından kesinlikle üniversitenin kampus alanında bulunan çok sayıda yurdundan yararlanmanızı öneririz. Son derece uygun fiyatlı, temiz, modern ve güvenli yurtlar aynı zamanda öğrencilerimizi de kabul ediyor ve fiyatları da uygun. Öğrenci danışmanlarımız konaklama rezervasyonlarını da yapmaktadır. Öte yandan, kayıt ve konaklama kayıtlarınız dışında, uçak biletlerinin ayarlanması, belgelerin hazırlanmasında destek ve yardım, ülkede karşılama ve yurda ulaşım gibi hizmetlerimiz ve danışmanlıklarımız yurtdışında da her an sizinle olacak.

Ülkemizde sınavlarda ter dökmek yerine, dünya üniversiteleri arasında yer alan, iki yüz yıllık geçmişi ile kendini kanıtlamış bir kaliteli Avrupa Üniversitesi nde eğitim almak kesinlikle çok daha avantajlı olacaktır. Rusça dil eğitiminizi a dan z ye hazırlık sınıfında alacaksınız. Lisans dersleriniz de modern ve akademik kadrosu eksiksiz fakültede olacaktır. Kampus ortamında zorlanmadan, hem Rus hem de dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle birlikte eğitiminizi alacaksınız. Kütüphanesi milyonlarca kitabı barındırır, internet donanımlı geniş çalışma alanlarında derslerinizi çalışabileceksiniz. Spor imkanlarından son derece zengin şekilde yararlanacaksınız. Memnun kaldığınız bir üniversite yaşamı ile, seçkin bir ekonomi eğitimi alacaksınız.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!