Radyo Ve Televizyon Bölümü

Değerli gençlerimiz, üniversite seçimlerinizi yaparken kendinizi yaşadığınız şehirle, hatta ülkemizle kısıtlamamalısınız. Yurtdışında üniversiteseçeneklerini de mutlaka gözden...

İçindekiler

Radyo Ve Televizyon Bölümü

Değerli gençlerimiz, üniversite seçimlerinizi yaparken kendinizi yaşadığınız şehirle, hatta ülkemizle kısıtlamamalısınız. Yurtdışında üniversite seçeneklerini de mutlaka gözden geçirmelisiniz. Yurtdışında üniversite eğitimi deyince akla gelen yurtdışı eğitim danışmanlık firmamız olarak, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız her zaman gençlerimize destek olmaya ve yol göstermeye hazırdır. Gerek web sitemizden, gerek çağrı merkezimizden, gerekse şubelerimizden yüzyüze olarak kesinlikle öğrenci danışmanlarımızdan bilgi almanızı önermekteyiz. Bu şekilde, yurtdışında en kaliteli ve ekonomik yüksek eğitim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Size sunacağımız en cazip üniversitelerden biri kesinlikle Rusya nın en güzel kentlerinden biri olan Kazan da bulunan, Kazan Federal Üniversitesi dir.

Radyo Ve Televizyon Bölümü Rusça 160800 Ruble 2122 Dolar

Kazan Federal Üniversitesi birçok fakültesi ile uluslararası anlamda kaliteli bir akademik eğitim vermektedir. Gerçekten son derece tercih edilen bölümlerden biri de radyo ve televizyon bölümüdür. Kazan Federal Üniversitesi radyo ve televizyon bölümü son derece tercih edilen, teknolojik altyapısı mükemmel, seçkin eğitim kadrosu ve donanımlı derslikleri, modern eğitim sistemi ile tercih edilen eğitim kurumudur. Üniversite genel anlamda, 17 fakültesi, 200 üzerinde profesör, 600 üzerinde doçent ve 2000 üzerinde akademisyeni ile öne çıkan son derece seçkin eğitim kurumudur. Siz de bu üniversite ve seçkin fakültenin öğrencisi olmak isterseniz zaman geçirmeden danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Kazan Federal Üniversitesi radyo ve televizyon bölümü gerçekten radyo ve televizyon eğitimi alanında beklentilerinizin de üzerinde bir eğitim kalitesi ve sosyal yaşamı size verecek fakültedir.

Kazan Federal Üniversitesi radyo v e televizyon bölümü eğitim dili Rusça olan bir fakültedir. Üniversitenin genelinde eğitim dilinin Rusça olduğunu belirtelim. Yaklaşık olarak 8 ile 10 ay arasında verilen bir hazırlık eğitimi ile Rusça öğrencilere a dan z ye verilmektedir. Bu şekilde lisans derslerine geçilmektedir. Lisans derslerinde seçkin akademik kadrodan, gerçekten özel hocalardan eğitim alacak, ayrıca internet erişimi, son derece zengin bir kütüphane ve çalışma alanları ile derslikler, modern teknolojik uygulamaların da sunulması ile donanımlı bir eğitim alacaksınız. Mezun olduğunuzda uluslararası anlamda ve YÖK tarafından denklik avantajları olan diplomanızı alacaksınız.

Rusya nın en güzel kentlerinden biri olan Kazan, Kazan Federal Üniversitesi ne ev sahipliği yapmaktadır. Üniversite 1804 yılında kurulan, ülkenin en köklü ikinci üniversitesidir. Geniş alanlara yayılan kampus alanı tarihi binaları ile resmi olarak kültür mirası ilen edilmiştir. Toplamda 17 fakülte ile eğitim vermekle, aktif olarak radyo ve televizyon yayınlarına katılarak da deneyim kazanabilirsiniz. Bölümün senelik ücreti ise, iki kerede ödeme imkanı olmakla birlikte, 160800 Ruble yani 2122 Dolar olarak gerçekten son derece ekonomiktir. Bu rakam, konaklama dahil, yeme içme gibi yaşamsal giderlerin de ekonomik olması ile öğrencilerimizi zorlamayacak rakamlardır. Siz de uluslararası anlamda geçerli bir eğitim almak için öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!