Psikoloji Bölümü

Rusya nın önemli ve güzel şehirlerinden biri olan Kazan Federal Üniversitesi 1804 yılında kurulmuştur. Üniversite hem ülkenin, hem de Avrupa nın en eski...

İçindekiler

Psikoloji Bölümü

Rusya nın önemli ve güzel şehirlerinden biri olan Kazan Federal Üniversitesi 1804 yılında kurulmuştur. Üniversite hem ülkenin, hem de Avrupa nın en eski üniversitelerinden biridir. Eğitim kalitesi ile kendini ispatlamış bu üniversitenin Lenin gibi ülke tarihine damgasını vurmuş son derece önemli mezunu bulunmaktadır. Günümüzde üniversite bünyesinde 27 fakülte, lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesinde eğitim vermektedir. Okulun eğitim dili Rusça dır. Rusça diline hakim olmayan gençlerimiz bir sene hazırlık sınıfında dil eğitimi alırlar. Bundan sonra lisans derslerine başlar ve devam ederler. Yaklaşık olarak 10 ay süren dil sınıfında, az kişiden oluşan sınıflarda öğrenciler kapsamlı dil eğitimine alınırlar. Üniversitenin YÖK tarafından kabul edilmesi öğrencilerimiz için avantajdır. YÖK tarafından kabul edilen üniversiteler diploma açısından YÖK denkliği avantajı sunar.

Psikoloji Bölümü Rusça 160800 Ruble 2122 Dolar

Psikoloji eğitimi almayı hedefleyen gençlerimiz, elbette ülkemizde sınava hazırlanarak amaçladıkları bölüme girmek için emek verebilir. Ancak Rusya Üniversitesi olan, Kazan Federal Üniversitesi psikoloji bölümünde sınav şartı olmadan, direk olarak kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Lise eğitiminizi henüz tamamlamadan Eurostar yurtdışı öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alara, ön kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu süre içinde gerekli belgeleri hazırlayıp eğitim harcınızı yatırarak artık siz de bir Kazan Federal Üniversitesi psikoloji bölümü öğrencisi olabilirsiniz. Dört sene sürecek lisans eğitiminizi uluslararası geçerliği olan diplomanızı aldıktan sonra, gerek ülkemizde, gerekse uluslararası seçenekleri değerlendirerek yapabilirsiniz. Yök denkliği için de mutlaka danışmanlarımızdan bilgi alınız.

Kazan Federal Üniversitesi psikoloji bölümü Rusça eğitim vermektedir ve öğrencilerin son derece uygun fiyatlı olarak, hazırlık dil eğitiminde bu dili kapsamlı şekilde öğrenmeleri sağlanmaktadır. Öte yandan, Kazan Federal Üniversitesi psikoloji Rusça bölümünde 160800 Ruble yani 2122 Dolar olarak senelik eğitim ücretleri düzenlemektedir. Senelik 2122 dolar diğer üniversiteler ile kıyaslandığında son derece ekonomik bir rakam olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca genel yaşam giderlerini de ekonomik rakamlar olarak düşündüğünüzde, yurtdışı eğitimde sizi zorlamayacak rakamlar ile gerçekten kaliteli bir eğitim almanız söz konusu olacaktır. Konaklama için kampus alanında bulunan yirmi üzerinde yurtta kalabilirsiniz ve gerçekten konforlu ve modern yurtlar sizleri bekliyor. Kampusun güvenli ortamında rahatça eğitiminize devam edebilirsiniz.

Mutlaka bu seçkin üniversitede psikoloji eğitimi olanaklarına göz atın. Öğrenci danışmanlarımızdan her zaman bilgi alabilirsiniz. Kayıt tarihleri Nisan ayı başından, Eylül ayı sonuna kadar devam eder. Bu süre içinde kayıt başvurularınıza devam edebilirsiniz. Lise diplomanız lisans eğitimi başvurularınızda yeterlidir, ayrıca bir sınava girmenize gerek yoktur. Lise diploması, transkript, sabıka kaydı, sağlık raporu, pasaport ve diğer işlemlerin tamamlanması ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu şekilde, siz de bu seçkin ve bir kültür mirası olarak da kabul edilen üniversitenin öğrencisi olabilirsiniz. Mutlaka yurtdışında avantajlı eğitim fırsatlarını değerlendirmelisiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!