Pedagoji Bölümü

Pedagoji eğitimi alarak, çocukların yetiştirilmesinde ve eğitiminde adımlar atmak isteyen gençlerimiz için yurtiçinde olduğu kadar, yurtdışında da...

İçindekiler

Pedagoji Bölümü

Pedagoji eğitimi alarak, çocukların yetiştirilmesinde ve eğitiminde adımlar atmak isteyen gençlerimiz için yurtiçinde olduğu kadar, yurtdışında da seçeneklerimiz olduğunu belirtelim. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, bugüne kadar çok sayıda gencimizin meslek eğitimi hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Neden sizlerin de hayalleri gerçekleşmesin, beklentileri karşılanmasın. Mutlaka öğrenci danışmanlarımızdan yurtdışında sınavsız üniversite seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Eurostar güvencesi ile sınırlarımıza yakın ülkelerde, gerçekten son derece kaliteli üniversitelerde, sınav şartı olmadan, gerekli belgelerin hazırlanması ve başvuruların doğru olarak yapılması ile siz de yurtdışında üniversite eğitiminizi alabilirsiniz. Lisans eğitimleri yanında, yüksek lisans ve doktora eğitimleri seçenekleri için de değerlendirebilirsiniz.

Pedagoji Bölümü Rusça 148620 Ruble 2853 Dolar

Pedagoji çocukların yetiştirilmesi noktasında önemli bir eğitim dalıdır ve kaliteli eğitim almanız durumunuzda diplomanızla uluslararası anlamda kariyer de yapabilirsiniz. Bu noktada önerimiz son derece seçkin bir üniversite olan, Kazan Federal Üniversitesi pedagoji bölümünde eğitim almanızdır. Gerçekten önemli bir üniversite ve fakültede, ayrıcalıklı bir eğitim alma şansını Eurostar ile ede edebilirsiniz. Kazan Federal Üniversitesi pedagoji bölümü öğrencilerimizi, lise eğitimlerini tamamlamalarında, diplomalarını almaları durumunda bir sınav şartı ve sistemi olmadan kabul etmektedir. Yani ülkemizdeki gibi sınav ya da puan sisteminden ayrı olarak girebilirsiniz bölüme. Diplomanız, notlarınızı gösteren transkript, pasaport ve diğer ülkeye giriş işlemlerinin tamamlanması gibi hazırlıkları yaparak siz de fakültede bir pedagoji öğrencisi olabilirsiniz.

Kazan Federal Üniversitesi pedagoji bölümünde ekonomik eğitim rakamlarından, harç ödemelerinden de memnun kalacaksınız. Kazan Federal Üniversitesi pedagoji bölümü senelik olarak 148620Ruble, yani 2853 Dolar olarak düzenlenmektedir. Ülkemizden öğrencilerimiz için de bu rakam geçerlidir. Bu rakamın gerçekten ekonomik olduğunu yurtdışında diğer üniversitelerin harç rakamlarını öğrendiğinizde çok daha net şekilde anlayacaksınız. Elbette yurtdışında eğitim alırken sadece eğitim yani harç ödemeleriniz söz konusu olmayacaktır. Bunun dışında, konaklama, yeme içme, sağlık, ulaşım gibi giderleriniz de olacaktır. Konaklama için okulda bulunan, yirminin üzerinde güvenli ve temiz yurtlardan seçim yapabilirsiniz. Ulaşım da bu noktada kolay olacaktır. Sağlık sigortanız yanında, yeme içme giderleri de birçok Avrupa ülkesine göre gerçekten son derece ekonomiktir.

Rusya nın en güzel şehirlerinden biri olan Kazan da bulunan Kazan Federal Üniversitesi, Rusya nın en köklü ve eski ikinci üniversitesi olmakla birlikte, aynı zamanda eğitim kalitesi bakımından dünyanın sayılı üniversiteleri arasında yer almaktadır. Avrupa Ülkeleri üniversiteleri arasında da gerçekten eğitim kalitesi bakımından ilk sıralarda yer alan bir eğitim kurumudur. Diplomaların tanınması açısından da YÖK kurumu tarafından tanınan bu üniversiteden avantajlı olarak mezun olacaksınız. Bunun için zaman geçirmeden öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçmelisiniz. Rusça dil eğitiminizi da zorlanmadan hazırlık sınıfında gerçekleştirebilirsiniz. Bundan sonra lisans eğitimlerinize geçebilirsiniz. Rusya dan diğer ülkelerden birçok öğrenci ile kaliteli eğitimi almak için hemen danışmanlarımızla iletişime geçin.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!