Kazan Devlet Üniversitesi Turizm Bölümü

Saygın üniversitelerden birinde Turizm bölümünde eğitim görmek isteyen öğrenciler...

Kazan Devlet Üniversitesi Turizm Bölümü

Saygın üniversitelerden birinde Turizm bölümünde eğitim görmek isteyen öğrenciler Kazan Federal üniversitesini tercih ediyorlar. Yurtdışında birçok uluslararası firma ile anlaşması olan seçkin eğitim kurumunda lisans eğitimi alabilir ve mezuniyetiniz sonrasında rahatlıkla iş bulabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması size turizm alanında eğitim konusunda Kazan Federal üniversitesine kayıt işlemlerinizi gerçekleştirecektir. Yıllık harç ücretleri 148620 ruble 2853 Dolar olan turizm bölümünde lisans eğitimi almak için ektra bir masraf yapmanız gerekmez. Eğitim kalitesi ve sunduğu imkanlar ile kendini kanıtlamış olan Kazan Federal üniversitesinde turizm eğitimi için gerekli bilgilere uzman Eurostar danışmanları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kazan Devlet Üniversitesi Turizm Bölümü RUSÇA 148620 RUBLE / 2853$

Turizm ve otelcilik alanı son derece hızla gelişen bir alandır. Bu sebeple bu alanda kalifiye eleman yetiştirilmesi gerekmektedir. Rusya’da Rusça dilinde turizm eğitimi almak ve saygın bir kurumdan mezun olmak sizi iş dünyasında öncelikli yapar. Dünyanın en iyi turizm eğitimi veren yüksek öğretim kurumlarından biri olan Kazan Federal üniversitesinde uluslararası bir ortam eğitim almak size avantajlar sağlayacaktır. Mezun olduğunuzda dünyanın dört bir köşesinde farklı ülkelerde çalışabileceksiniz. Turizm bölümü yabancı ülkelerde çalışmaya uygun bir bölüm olduğu için Rusya dilini öğrenmeniz ve yurtdışını ortamını görerek eğitim almanız mezun olduğunuzda sizin için ideal olacaktır.

Rusya’da Kazan Federal üniversitesinde turizm alanında lisans eğitimi almak Rusça bilginizi arttırmanızı sağlayacaktır. Ayrıca farklı diller de öğrenebilirsiniz. Rusya’da eğitiminiz sırasında diğer ülkelerden gelen öğrenciler ile tanışabilir hatta yeni arkadaşlarınızla birlikte iş dünyasına kolaylıkla atılabilirsiniz. Staj yaparken de avantaj sağlayacak üniversitede eğitiminiz sırasında dünyanın farklı ülkelerini keşfedebilir ve yeni deneyimler kazanabilirsiniz. Ayrıca mezun olmadan bile eğitiminiz esnasında çalışabilme imkanı bulabilirsiniz. Başarılı öğrenciler mezun olmadan iş teklifi almaktadır.

Kazan Federal üniversitesi turizm bölümünde teorik eğitimlerin yanı sıra pratiğe yönelik eğitimlere ağırlık verilmektedir. Müşterilere yaklaşım tarzı gündelik iş yaşantısı karşılaşılan sorunlar öğrencilere öğretilerek bu tarz durumlara hazırlıklı olmaları sağlanmaktadır. Köklü eğitim kurumuna kayıt olmak için turizm bölümünde eğitim alabilmek için lise diplomanızın olması yeterli olacaktır. Kazan Federal üniversitesi yurtlarında eğitiminiz esnasında konaklayabilirsiniz. Mezun olduğunuzda otellerde restoranlarda rahatlıkla iş bulabilir organizasyon firmaları sağlık ve spor merkezlerinde çalışabilirsiniz.

Kazan Federal üniversitesi turizm bölümünde eğitim gören öğrenciler profesyonel tavır yüksek motivasyon ve takım çalışmasına yatkın kendine güvenen kişiler olarak yetişmektedirler. Yaşamınız süresince eğlenceli gezebileceğiniz ve bol miktarda para kazanabileceğiniz bir bölümde eğitim almak istiyorsanız turizm bölümü tam size göre olacaktır. Eurostar uzman kadrosu ile eğitim almak istediğiniz bu bölüm hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Rusya’da eğitim almak için en ideal bölümlerden olan turizm bölümden eğitiminiz biter bitmez iş fırsatlarını hızlıca değerlendirebilirsiniz. Yurtdışı deneyimi bu meslekte size kariyer imkanlarında fayda sağlayacaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!