İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü

Lisans eğitiminize başlamak için kendinizi ülkemiz üniversiteleri ile sınırlamamalısınız. Yurtdışında sınavsız olarak başvurunuzu yapabileceğiniz,size...

İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü

Lisans eğitiminize başlamak için kendinizi ülkemiz üniversiteleri ile sınırlamamalısınız. Yurtdışında sınavsız olarak başvurunuzu yapabileceğiniz, size dünya standartlarında bir lisans eğitimi ve ilerleyerek lisans diploması verecek son derece geçerli üniversiteler ve fakülteler olduğunu belirtelim. Bu üniversitelerin başında ise Kazan Federal Üniversitesi gelmektedir. 1800 lü yılların hemen başında kurulan bu üniversite benzersiz geçmişi ile dikkat çekmektedir. Rusya tarafından resmi olarak kültür mirası ilan edilen üniversitenin bugüne kadar yetiştirdiği son derece önemli bilim adamları, siyasetçiler, yazarlar bulunmaktadır. Uzun süredir küresel anlamda adından söz ettiren üniversitenin dünya akademik sıralamada önemli yerlerde olduğunu ve önemli bir Avrupa Üniversitesi olduğunu belirtelim.

İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü 594480 Ruble – 2122 Dolar

İkiyüz üzerinde profesör, 600 üzerinde doçent ile binlerce çeşitli seviyelere akademisyeni ile üniversite modern eğitim sistemine kendini eksiksiz olarak adapte etmiştir. Öte yandan, Rusya yanında dünyanın birçok ülkesinden öğrencilere de kucak açmaktadır. Ülkemizden liseden mezun olan öğrencilerimiz de bir sınav şartı olmadan kuruma kayıt başvurularını yapabilirler. Elbette doksanlı yıllardan bu yana aynı özenle sizlere yardımcı olan kurumumuz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı işbirliği ile. Zaman geçirmeden öğrenci danışmanlarımızdan bilgi almak için, ofislerimizden, web sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezlerimizden randevularınızı alınız. Bilgi alarak siz de bu kaliteli eğitim kurumunun bir öğrencisi olmak için harekete geçebilirsiniz.

Kazan Federal Üniversitesi İnsan Kaynakları yönetimi şüphesiz okulun talep gören bölümlerinden biridir. Küresel anlamda geçerli bir diploma için bu bölümde öğrencilerimiz eğitim alabilirler. Lise diploması, transkript, sağlık raporu ve sağlık sigortası, pasaport ile vize işlemleri gibi gerekli işlemlerin yapılmasında ve belgelerin hazırlanmasında öğrenci danışmanlarımızdan destek alacaksınız. Bu sayede başvurularınız eksiksiz ve zamanında olacak. Uçakla ulaşımınızdan transferinize kadar danışmanlarımız yanınızda olacaklar. Eğitim yıllarınızda da yurtdışı ofislerimizle kesinlikle bağlantı kopmadan sizinle olacağız. Kazan Federal Üniversitesi insan kaynakları yönetimi için kayıt başvurularınızı Nisan ayından başlayarak Eylül sonuna yani yeni eğitim dönemi başlangıcına kadar yapabilirsiniz. Yoğun ilgi ve sınırlı kontenjanlar olduğunu hatırlatalım. Gerçekten Rusya içinden ve birçok ülkeden öğrenci bu kaliteli eğitim kurumunda okumak için ilgi göstermektedir.

Kazan Federal Üniversitesi insan kaynakları yönetimi Rusça bölümünde senelik olarak, 594480 Ruble, ya da senelik 2122 Dolar ödeme yapmanız söz konusudur. Harç ödemesi bu kadar uygun bir fakültede, dünya standartlarında eğitim almak çok önemli bir avantajdır. İki sömestre üzerinden senelik iki defada ya da farklı ödeme seçenekleri ile ödeme şansınız de bulunmaktadır. Kıyaslandığında son derece uygun eğitim rakamından söz etmekteyiz. Rusça eğitimi için bir senelik yani yaklaşık on ay süren hazırlık eğitimi döneminde de yaklaşık olarak aynı rakamları ödemeniz söz konusu olacaktır. Seçkin eğitim kurumunda, uygun rakamlarla eğitim fırsatı Eurostar ile sizleri bekliyor.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!