Medya Ve İletişim Bölümü

Gençlerimize yurtdışında en seçkin üniversitelerde, ekonomik anlamda avantajlı rakamlarla eğitim alma hizmetini sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı...

İçindekiler

Medya Ve İletişim Bölümü

Gençlerimize yurtdışında en seçkin üniversitelerde, ekonomik anlamda avantajlı rakamlarla eğitim alma hizmetini sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere Rusya Üniversiteleri arasında şüphesiz en seçkin olanlarından biri olan Kazan Federal Üniversitesin den eğitim alma imkanını da sunmaktayız. Ülkenin Kazan kentinde bulunan Kazan Federal Üniversitesi, 1804 yılından bu yana yani ikiyüz yıldır eğitim hayatını başarılı şekilde sürdürmektedir. Günümüzde 17 üniversite üzerinden, binlerce akademisyen ile üniversite son derece iddialı eğitim kriterlerinde eğitim vermektedir. Tercih edilen bölümlerden biri olan medya ve iletişim bölümünü kesinlikle değerlendirmenizi öneririz. Bölümde seçkin akademisyenlerin elinde, az sayıda öğrenciler için düzenlenen sınıflarda, teknik anlamda medya ve iletişim sektöründe kullanılan en son teknolojilerin olduğu çalışma, eğitim ve staj alanları ile siz de fakültenin seçkin eğitim alan bir öğrencisi olabilirsiniz.

Medya Ve İletişim Bölümü Rusça 160800 2122 Dolar

Kazan Federal Üniversitesi medya ve iletişim bölümü lisans eğitimini öğrencilerine dört sene olarak vermektedir. Milyonlarca kitabın, materyalin ve bilgisayar kullanımı imkanlarının olduğu üniversite kütüphanesi, fakülte kütüphanesi, internet ve bilgisayar kullanım olanakları, tüm teknik aletlerin bulunduğu derslikler de öğrencilerin eğitim kalitesini artırır, lisans eğitimlerinde her zaman kullanılır. Kazan Federal Üniversitesi medya ve iletişim bölümü eğitim dili Rusça dır. Rusça bilmeyen öğrencilerimiz bu konuda paniğe kapılmasınlar çünkü sıfırdan yeterli seviyede dil öğrenmeniz için donanımlı bir hazırlık sınıfı eğitimi verilmektedir. Yaklaşık on ay süren bu eğitim, özel düzenlenen sınıflarda, altı ile on dört arasında öğrenciden oluşan sınıflarla düzenlenmektedir. Yoğun Rusça eğitiminden sonra lisans dersleri de aynı özenle verilmektedir.

Kazan Federal Üniversitesi medya ve iletişim bölümü dört sene olan lisans eğitiminde, senelik olarak, 160800 Ruble, yani dolar üzerinden 2122 Dolar olarak belirlenmektedir. Kazan Federal Üniversitesi medya ve iletişim 160800 ruble ve 2122 Dolar olarak gerçekten ülkemiz özel üniversitelerinden ve yurtdışında üniversitelerden çok daha ekonomik rakamlara eğitim fırsatını sunmaktadır diyebiliriz. Bu ücretler sömestre başlarında iki defada ödenebilir ve genel anlamda yaşam giderleri de Rusya da birçok Avrupa ülkesine göre son derece ekonomiktir.

Genel anlamda yaşam giderleri bakımından, özellikle konaklama giderlerinde avantaj yaşayacaksınız. Çünkü üniversite kampusunda gerçekten temiz, modern altyapısı olan, ekonomik rakamları olan yurtlar bulunur. 26 adet yurtta öğrencilerimizin de kalması mümkündür, kalabilirler. Kayıt için öğrenci danışmanlarımızın bilgisi ve desteğinde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Öte yandan, genel anlamda üniversite kayıtlarında da öğrenci danışmanlarımızın desteğini alabilirsiniz. Üniversitede kayıt dönemi Nisan ayında başlamaktadır, bu işlemlerin son tarihi ise Eylül ayıdır. Bundan sonra bir sonraki eğitim dönemi başlamaktadır. Üniversitede diğer öğrencilerden hiçbir şekilde farkınız olmadan siz de eğitim alabilirsiniz. Lisans eğitimleri yanında, yüksek lisans ve doktora eğitimi olanaklarını da danışmanlarımızla değerlendirebilirsiniz. Mutlaka eğitim fırsatlarını değerlendirin.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!