Reklamcılık Ve Halkla İlişkiler Bölümü

Günümüzün son derece gözde mesleklerinden biri olan reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümleri sizlere küresel anlamda kariyer hedefleri sunabilir sevgili...

Reklamcılık Ve Halkla İlişkiler Bölümü

Günümüzün son derece gözde mesleklerinden biri olan reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümleri sizlere küresel anlamda kariyer hedefleri sunabilir sevgili gençler. Bu mesleklerin eğitimini veren, gerçekten son derece kaliteli olan üniversitelerimiz olduğu malum. Ancak ülkemizde son derece belirleyici olan bir üniversite giriş sınavı sistemi olduğunun altını çizelim. Bu durum öğrencilerimizin amaçladıkları bölümlere girmelerine mani olabilmektedir çoğu zaman. Ancak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimize mükemmel bir meslek eğitimi alacakları yurtdışı üniversitelerini sunmaktayız. İşte bu şekilde amaçladığınız eğitimi bir sınav şartı olmadan ve aynı zamanda uluslararası anlamda geçerli bir eğitim ve diploma ile sizi mezun edecek, Kazan Federal Üniversitesi reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümü kesinlikle değerlendirmeye değer.

Reklamcılık Ve Halkla İlişkiler Bölümü Rusça 160800 Ruble 2122 Dolar

Kazan Federal Üniversitesi reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümü Rusça eğitim vermektedir. Rusça dil eğitimi, bir eğitim senesi sürer ve yoğun şekilde, haftalık olarak dokuz, on ay süren bir dil eğitimi şeklinde verilmektedir. Bundan sonra, öğrenciler dört senelik lisans eğitimlerinde reklamcılık ve halkla ilişkiler alanlarında gerekli eğitimi eksiksiz şekilde ve Bologna esaslarına uygun ve paralel bir eğitim noktasında alırlar. Kazan Federal Üniversitesi, Rusya nın Kazan kentinde bulunmaktadır ve ülkenin resmi kültür miraslarından biridir. Üniversite 1804 yılı olan kurulma tarihinden bu yana eğitim vermektedir. Binlerce mezunu olan üniversitenin ülkenin birçok siyasetçi, yazar ve bilim adamının yetişmesini sağladığını belirtelim.

Kazan Federal Üniversitesi reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümü bu bölümde eğitim almayı amaçlayan gençlerimiz için mükemmel bir seçenek olacaktır. Seçkin ve alanlarında isim olan akademisyenlerden elit eğitim alacaksınız. Okulun akademisyenleri binlerce sayıda ve özellikle genç kadrosu ile dikkat çekmektedir. Rusya nın en önemli ikinci üniversitesi olan okulda ve bölümde Rus öğrencilerinin ilgisi son derece fazladır. Öte yandan ülkemiz ve yurtdışından birçok ülkeden öğrenciler de bu bölümde eğitim almak ister. Siz de seçkin fakültede eğitim almak için öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Kayıt tarihleri noktasında, Nisan başında ön kayıt tarihidir. Son başvuru tarihi ise Eylül sonunda olmaktadır. Sömestreler ise, 1 Eylül ile kasım ayları arası ile ikinci sömestre Haziran ile temmuz aylarında başlamaktadır.

Reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümünde, bir sınava girmeden kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımızda en güncel bilgileri de alarak, bir hata ya da eksik olmadan kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Ekonomik anlamda zorlanmadan bir eğitim alacaksınız. Bölümde ücretler, senelik olarak 160800 Ruble, 2122 Amerikan Doları olarak kabul edilmektedir. Ülkemizdeki özel üniversiteler ya da yurtdışında diğer kaliteli üniversitelerin ücretleri ile kıyaslandığında gerçekten ekonomik olduğunu dikkati çeker. Sizi ve ailenizi zorlamayacak eğitim rakamları ile amaçladığınız eğitimi almanız ve gerçekten uluslararası anlamda geçerli bir diploma almanız Kazan Federal Üniversitesi ile mümkün olacak.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!